• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do Switchy i konwerter

Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe: Napięcie przebicia impulsowego DC: 90V @ 100V/s Maksymalne napięcie przebicia impulsowego: 700V @ 1kV/...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg.
62.41
Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy Maksymalna długość kabla: 550m Prędkoś...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
77.15
Informacje dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy Maksymalna długość kabla: 10km Prędkość transmisji: 1...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
82.26
Informacje dodatkowe: Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC duplex Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP Pasuje do urządzeń MSA lub ...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
108.67
Informacje dodatkowe: 1 port SC 100M 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX) Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100 om (do 100m) Kabel UTP kat. 5, lu...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 4 szt.
Waga 0.15 kg.
127.38
Informacje dodatkowe: Musi być używany w parze z Dwukierunkowym WDM Modułem Optycznym SFP Gigabit, P/N: 507509 Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC Pasuje ...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
138.07
Informacje dodatkowe: 1000Base-LX (LC), Jednomodowy, 20 km Transfer danych: 1000 Mb/s, Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC Działa na odległość: do 20 km (...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
143.42
Informacje dodatkowe: Przepustowość: 1000 Mb/s Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex Obsługiwane odległości: do 550 m (okablowanie 50/125 mikron...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
144.69
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe: rodzaj transmisji: 2 światłowody wielomodowe odległość transmisji: - 550m rodzaj złącza: 2x SC rodzaj ...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
164.50
Informacje dodatkowe: 1 port SC 1000M 1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX) UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100 om STP (maximum 100m) zwiększenie zas...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg.
164.50
Informacje dodatkowe: Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA) Obsługa odległości do 100 m Niskie rozproszenie mocy (1.05W) Możliwość łączenia w stos: nie Open Netw...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg.
175.23
Architektura sieci LAN: Fast Ethernet Informacje dodatkowe: Transfer danych: 100 Mb/s Jeden port 10/100Base-TX RJ45, max. dystans: 100m Port RJ45 z obsługą autokroso...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
219.52