• Planet GS-5220-16S8C

Symbol: GS-5220-16S8C
2422.61
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 880394394

Zostaw telefon

Rozwiązanie do komunikacji na dużych dystansach

Najnowsze zarządzalne switche warstwy 2 Planet, modele GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR zapewniają wysoką wydajność i sprzętowy statyczny routing IPv4 / IPv6 warstwy 3 oraz 24 porty 100/1000Base-X dual-speed SFP w obudowie 1U. Dzięki tym funkcjom switche są w stanie łączyć się z różnymi sieciami VLAN i różnymi adresami IP w celu utworzenia bezpiecznej sieci, elastycznego zarządzania i instalacji o dużym zasięgu. Dzięki światłowodowym slotom switche mogą elastycznie współpracować z odpowiednimi transceiverami SFP aby zapewnić łączność na dystansie nawet 120 km poprzez łącze światłowodowe. Switche nadają się idealnie do sieci w małych i średnich firmach, kampusów, przedsiębiorstw i dużych grup roboczych poprzez zapewnianie wysokiej wydajności, przystępności, łączności na dużych odległościach i stabilnej jakości połączenia.

 

 

Inteligentny mechanizm diagnozy SFP

Sloty SFP w GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR obsługują transceivery światłowodowe 1000Base-SX / LX lub 100Base-FX, odległość może wynosić od 550 m do 2 km (światłowód multi-mode) lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 km (światłowód single-mode lub WDM). Sloty obsługują też funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która umożliwia łatwe monitorowanie parametrów pracy urządzenia SFP takich jak optyczna moc wejściowa/wyjściowa, temperatura, ładunek lasera i zasilanie transceivera w czasie rzeczywistym.

 

 

Redundantny system zasilania AC / DC zapewniający ciągłość pracy

GS-5220-16S8CR został wyposażony w jeden zasilacz 100~240V AC oraz jeden zasilacz 36~60V DC aby zapewnić niezawodne źródło zasilania, szczególnie przydatne w skalowalnych instalacjach. System ciągłego zasilania został zaprojektowany, aby spełnić wymagania dużych instalacji wymagających najwyższej integralności zasilania. Dzięki zasilaczowi 36~60V DC 36~60V DC może działać jako urządzenie na poziomie telecom.

 

 

Skuteczne alarmy dla lepszej ochrony

GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR oferują funkcję powiadamiania alarmem w przypadku wystąpienia awarii, co pozwala na ostrzeganie użytkowników. Dzięki tej funkcji użytkownicy nie muszą tracić czasu na szukanie miejsca, w którym nastąpiła usterka. Pomaga to zaoszczędzić czas i zasoby ludzkie.

 

 

Rozwiązanie dla sieci IPv6

W obliczu coraz większej liczby kamer IP i bezprzewodowych punktów dostępowych rozmieszczonych w różnych lokalizacjach, coraz więcej urządzeń obsługuje protokół IPv6 sieci następnej generacji. Poprzez obsługę protokołów IPv4 oraz IPv6, a także wielu funkcji zarządzania z przyjaznymi interfejsami, GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR to najlepszy wybór do wdrożenia protokołu IPv6 w sieciach monitoringu IP i u dostawców usług bezprzewodowych.

Routing VLAN IPv4 oraz IPv6 warstwy 3 dla bezpiecznego i elastycznego zarządzania

Switche GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR nie tylko zapewniają wysoką wydajność transmisji i doskonałe technologie w warstwie 2 i warstwie 4, ale także funkcje routingu warstwy 3 IPv4 / IPv6 VLAN, co pozwala łączyć się z różnymi sieciami VLAN i różnymi adresami IP w celu utworzenia bezpiecznej sieci, elastycznego zarządzania i instalacji o dużym zasięgu.

Solidne funkcje warstwy 2

GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR obsługują zaawansowane funkcje, takie jak dynamic link port aggregation, Q-in-Q VLAN, private VLAN, protokół Multiple Spanning Tree (MSTP) oraz kontrolę pasma QoS warstwy 2 do warstwy 4 oraz IGMP/MLD Snooping.. Agregacja portów pozwala na funkcjonowanie szybkich magistral, poprzez połączenie wielu portów. Dodatkowo protokół Link Layer Discovery (LLDP) to protokół warstwy 2, który umożliwia zdobycie informacji na temat urządzeń sąsiadujących w lokalnej domenie broadcast.

 

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa

GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR oferują kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) IPv4/IPv6 warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Narzędzie to może być wykorzystywane do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również autoryzację użytkowników i urządzeń 802.1X opartą na portach / adresach MAC, która może być wdrożona razem z RADIUS w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie portu i blokowania nieupoważnionych użytkowników. Ponadto GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR zapewniają funkcje DHCP Snooping, IP Source Guard oraz Dynamic ARP Inspection aby zapobiegać atakom IP snooping i odrzucać pakiety ARP z nieprawidłowym adresem MAC. Administratorzy mogą łatwo i szybko konstruować wysoce bezpieczne sieci firmowe.

Przyjazne i bezpieczne zarządzanie

Aby zwiększyć efektywność działania, switche GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR zostały wyposażony w konsolę z dostępem przez interfejs sieciowy i SNMP. Dzięki wbudowanemu internetowemu interfejsowi zarządzania, GS-5220-16S8C i GS-5220-16S8CR oferują łatwe w użyciu funkcje konfiguracji opcji systemowych. Switche te obsługują protokół SNMP i mogą być zarządzane przez dowolne oprogramowanie oparte na standardzie SNMP v1 i v2. Tekstowy tryb zarządzania może odbywać się przez Telnet. Ponadto switche oferują bezpieczny zdalny tryb zarządzania, dzięki wsparciu SSH, SSL i SNMPv3, co pozwala na szyfrowanie zawartości pakietów podczas każdej sesji.



Hardware Specifications
Copper Ports 8 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports, shared with Port-1~Port-8
SFP/mini-GBIC Slots 24 100/1000Base-X dual-speed SFP interfaces
Console 1 x RS-232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Switch Architecture Store-and-Forward
Switch Fabric 48Gbps / non-blocking
Throughput 35.7Mpps@64Bytes
Address Table 16K entries, automatic source address learning and ageing
Shared Data Buffer 16M bits
Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Jumbo Frame 10K bytes
Reset Button < 5 sec: System reboot
> 5 sec: Factory default
Dimensions (W x D x H) 440 x 200 x 44.5 mm, 1U height
Weight 2745g
LED System:
   PWR (Green)
   DC (Green) (GS-5220-16S8CR Only)
   Fault (Red)
   FAN (Red)
10/100/1000T RJ45 Interfaces (Port 1 to Port 8):
   1000Mbps LNK/ACT (Green)
   10/100Mbps LNK/ACT (Orange)
100/1000Mbps SFP Interfaces (Port 1 to Port 24):
   1000Mbps LNK/ACT (Green)
   100Mbps LNK/ACT (Orange)
Power Requirements GS-5220-16S8C: 100~240V AC, 50/60Hz
GS-5220-16S8CR: 100~240V AC, 50/60Hz
         48V DC @ 0.6A, Range: 36 ~ 60V
Power Consumption 45 watts / 153 BTU (max.)
ESD Protection 6KV DC
Layer 2 Functions
Port Configuration Port disable / enable
Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
Flow control disable / enable
Port Status Display each port's speed duplex mode, link status, flow control status, auto-negotiation status, trunk status
Port Mirroring TX / RX / Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged based VLAN
Q-in-Q tunneling
Private VLAN Edge (PVE)
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Voice VLAN
IP Subnet-based VLAN
MVR (Multicast VLAN Registration)
Up to 255 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP / Static Trunk
12 groups of 8-port trunk supported
Spanning Tree Protocol STP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
RSTP, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
MSTP, IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
QoS Traffic classification based, Strict priority and WRR
8-Level priority for switching
 - Port Number 
 - 802.1p priority
 - 802.1Q VLAN tag
 - DSCP/TOS field in IP packet
IGMP Snooping IGMP (v1/v2/v3) Snooping, up to 255 multicast groups
IGMP Querier mode support
MLD Snooping MLD (v1/v2) Snooping, up to 255 multicast groups
MLD Querier mode support
Access Control List IP-based ACL / MAC-based ACL
Up to 256 entries
Bandwidth Control Per port bandwidth control
Ingress: 100Kbps~1000Mbps
Egress: 100Kbps~1000Mbps
Layer 3 Functions
IP Interfaces Max. 128 VLAN interfaces
Routing Table Max. 32 routing entries
Routing Protocols IPv4 hardware Static Routing
IPv6 hardware Static Routing
Management
Basic Management Interfaces Console / Telnet / Web browser / SNMP v1, v2c
Secure Management Interfaces SSH, SSL, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II
RFC 1493 Bridge MIB
RFC 1643 Ethernet MIB
RFC 2863 Interface MIB
RFC 2665 Ether-Like MIB
RFC 2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9)
RFC 2737 Entity MIB
RFC 2618 RADIUS Client MIB
RFC 2863 IF-MIB
RFC 2933 IGMP-STD-MIB
RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB
RFC 4292 IP Forward MIB
RFC 4293 IP MIB
RFC 4836 MAU-MIB
IEEE 802.1X PAE
LLDP
Standards Conformance
Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Standards Compliance IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T
IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE 802.3ad port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
IEEE 802.1p Class of service
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1X port authentication network control
IEEE 802.1ab LLDP
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
FRC 3810 MLD version 2
Environment
Operating Temperature: 0 ~ 50 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
Storage Temperature: -10 ~ 70 degrees C
Relative Humidity: 5 ~ 95% (non-condensing)
 
Ordering Information
GS-5220-16S8C L2+ 24-port 100/1000X SFP + 8-port Shared TP Managed Switch
GS-5220-16S8CR L2+ 24-port 100/1000X SFP + 8-port Shared TP Managed Switch + Redundant AC/DC Power


Gwarancja: Producenta (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci