• Planet MGB-SX

Symbol: MGB-SX
87.53
87.53
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 880394394

Zostaw telefon
PHY Type IEEE 802.3z 1000BASE-SX
Fiber Type Multi-Mode
Connector LC
Wavelength 850nm
Maximum Distance 220m~550m
Operating Temperature 0 ~ 60 degrees C


Gwarancja: Producenta (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie