• QNAP TS-832X-2G

Symbol: TS-832X-2G
4874.31
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 880394394

Zostaw telefon

Ekonomiczny serwer NAS z obsługą sieci 10GbE i gniazdami rozszerzeń PCIe. Rozbuduj możliwości serwera NAS o funkcje bezprzewodowej stacji bazowej i inne. Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 1,7 GHz, 8 GB RAM

Wydajny serwer z czterordzeniowym procesorem TS-832X z ośmioma wnękami na dyski, wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+, aby zapewnić pełną obsługę szybkich sieci 10GbE w przystępnej cenie i przy maksymalnym zwrocie z inwestycji. Serwer NAS z procesorem ARM obsługuje również technologię Qtier™, która zwiększa wydajność pamięci masowej. Gniazda PCIe dają ogromny potencjał rozbudowy — na przykład wystarczy zainstalować bezprzewodową kartę sieciową PCIe QNAP QWA-AC2600, by przemienić serwer TS-832X w wygodną stację łączności bezprzewodowej i udostępniać łączącym się urządzeniom nie tylko usługi serwera NAS, ale też jego połączenie internetowe.

 

Dwa porty 10GbE SFP+ pozwalają uzyskać większą wydajność wirtualizacji i udostępniania bardzo dużych plików.

 

 

W gniazdach rozszerzeń PCIe można instalować karty sieciowe 10GbE, karty QM2, karty USB 3.1 10 Gb/s i karty sieci bezprzewodowej.

 

 

Technologia Qtier™ i pamięć podręczna SSD zapewniają optymalną wydajność pamięci masowej przy nieprzerwanej pracy.

 

 

Migawki zawierają kompletny obraz stanu systemu i danych, co pozwala chronić pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami szkodliwego oprogramowania.

 

 

Obsługa kontenerów LXC i Docker® pozwala szybko wdrażać usługi aplikacji na wielu różnych platformach, w tym w chmurze oraz na serwerach i stacjach roboczych.

 

 

Bezpieczne środowisko chmury prywatnej z centralizacją pamięci masowej oraz obsługą kopii zapasowych, udostępniania danych, odtwarzania po awarii i rozbudowy pamięci masowej.

 

Czterordzeniowy procesor i dwa porty 10GbE SFP+

Model TS-832X wyposażono w czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 z 2 GB/8 GB pamięci RAM DDR4 (z możliwością rozbudowy do 16 GB) i interfejsem SATA 6 Gb/s. Dodatkową zaletą modelu TS-832X jest wyjątkowo wydajna obsługa szyfrowania pełnych woluminów 256-bitowym algorytmem AES, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo poufnych danych biznesowych przechowywanych na serwerze NAS. Serwer TS-832X ma dwa porty 10GbE SFP+ z pełną obsługą szybkich sieci 10GbE, co przekłada się na znacznie szybszą transmisję danych dla potrzeb wirtualizacji, tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych oraz przetwarzania dużych zbiorów danych.

Windows File Transfer (2 x 10GbE)
 • Read
2300 MB/s
 • Write
756 MB/s
10 Gigabytes file transfer
Windows File Transfer with Encryption (2 x 10GbE)
 • Read
1187 MB/s
 • Write
467 MB/s
10 Gigabytes file transfer

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

Środowisko testowe: NAS: TS-832X with QTS 4.3.4
Typ woluminu: RAID 5; 8 x Intel SSDSC2BB240G4 SSD

Komputer kliencki: 
Intel® Core™ i7-6700, 16GB RAM, CPU @ 3.40GHz, Mellanox ConnectX®-3 Pro, Win10

Dwa gniazda PCIe do rozszerzania możliwości serwera NAS

Model TS-832X wyposażono w dwa gniazda PCIe (jedno PCIe Gen2 x1 i jedno PCIe Gen2 x2) umożliwiające instalowanie różnego rodzaju kart rozszerzeń znacznie zwiększających zakres zastosowań serwera.

 

 

Karty sieciowe 10GbE

Obsługa szybkiej sieci 10GbE pozwala sprawnie wykonywać zadania wymagające dużej przepustowości, takie jak tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych coraz większych ilości danych oraz obsługa środowisk zwirtualizowanych.

 

 

 

 

Karty PCIe SSD QM2 M.2/10GbE

Uzyskaj optymalną wydajność, rozbudowując serwer NAS o pamięć podręczną SSD M.2 lub obsługę sieci 10GbE (10GBASE-T).

 

 

 

Karty USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s)

Port USB 3.1 zapewnia szybkość transferu sięgającą 10 Gb/s, czyli dwa razy większą niż USB 3.0, co pozwala znacznie przyspieszyć przesyłanie danych i używać nowych, szybszych urządzeń pamięci masowej USB do przenoszenia dużych plików multimedialnych.

 

 

Karty sieci bezprzewodowej

Aplikacja WirelessAP Station w połączeniu z kartą PCIe do obsługi sieci bezprzewodowej (na przykład QNAP QWA-AC2600) pozwala zamienić serwer NAS w wygodną stację bazową łączności bezprzewodowej i udostępniać zasoby sieciowe serwera NAS wielu urządzeniom.

 

 

Optymalna wydajność pamięci masowej dzięki buforowaniu SSD i QTier

Model TS-832X obsługuje buforowanie przy użyciu dysków SSD, co pozwala zwiększyć wydajność aplikacji intensywnie korzystających z operacji wyjścia/wyjścia z dostępem swobodnym. Zastosowana w serwerze TS-832X technologia Qtier™ przez cały czas optymalnie rozdziela dane między szybkie dyski SSD i pojemne dyski SATA. W nowej wersji Qtier™ 2.0 wprowadzono inteligentne wykrywanie operacji we/wy przy użyciu przestrzeni rezerwowanej w warstwie pamięci masowej SSD, pełniącej funkcję dodatkowego bufora. Umożliwia to sprawne obsługiwanie nagłych skoków operacji we/wy, a tym samym maksymalne wykorzystanie zalet dysków SSD.

Migawki: nowoczesny sposób na ochronę danych

Mechanizm migawek ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa danych na serwerze NAS, ponieważ umożliwia zapisywanie kompletnego stanu systemu NAS wraz z metadanymi. Migawkami można wygodnie zarządzać w Menedżerze pamięci masowej i migawek lub aplikacji File Station, a w razie awarii wykorzystać je do szybkiego przywrócenia sprawności systemu. W systemach QNAP stosowane są migawki blokowe, w których zapisywane są tylko te dane, które uległy zmianie od poprzedniej migawki. Pozwala to oszczędzać miejsce na dysku, a dodatkowo bardzo przyspiesza tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych.

Aktualizuj swoje środowisko IT o szybki i ekonomiczny przełącznik 10GbE firmy QNAP!

Niezarządzalne przełączniki QNAP 10GbE/NBASE-T™ umożliwiają błyskawiczną aktualizację środowiska sieciowego w korzystnej cenie. Dzięki sieci 10GbE możesz korzystać z niezwykle wysokich prędkości przesyłu, usprawniając zadania wymagające dużych przepustowości, np. wirtualizacje, oraz umożliwić jednoczesny dostęp w czasie rzeczywistym do dużych plików na serwerze NAS przy użyciu wielu stacji roboczych (idealne do edycji wideo i multimediów). QNAP zapewnia także kartę rozszerzeń sieci 10GbE PCIe dla komputerów z systemem Windows®/Linux®, zapewniając korzyści środowisk LAN o wysokich prędkościach.

Hostowanie aplikacji kontenerowych

Aplikacja Container Station integruje lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker®. Wbudowana usługa pobierania aplikacji Docker Hub® pozwala w prosty sposób importować i eksportować aplikacje kontenerowe i zarządzać prawami dostępu. Dzięki temu można czerpać pełne korzyści z łatwego instalowania, wygodnego przenoszenia i dużej wydajności oraz szybko wdrażać usługi aplikacji na różnych platformach, w tym w chmurze oraz na serwerach i stacjach roboczych.

QTS: inteligentny, intuicyjny i kreatywny system operacyjny serwerów NAS

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS zwiększa efektywność administrowania, podnosi wydajność pracy, ułatwia korzystanie z zasobów multimedialnych i znacznie więcej — teraz serwer NAS jest łatwiejszy w obsłudze, wydajniejszy i znacznie bardziej wszechstronny! Wbudowany sklep App Center z setkami aplikacji instalowanych na żądanie otwiera też ogromne możliwości rozszerzania możliwości serwera NAS. Nowa aplikacja Qboost to narzędzie do optymalizacji serwera NAS, które pozwala przyspieszać działanie aplikacji, zwalniać zasoby systemu i planować uruchamianie aplikacji. System QTS oferuje zaawansowane funkcje i zapewnia zoptymalizowaną obsługę usług chmurowych niezależnie od urządzenia, platformy i lokalizacji.

 

Zoptymalizowana współpraca dzięki płynnemu udostępnianiu i synchronizowaniu plików

Serwer TS-832X umożliwia centralne przechowywanie danych i plików, a obsługa protokołów SMB/CIFS, AFP i NFS pozwala udostępniać pliki w sieciach komputerów z systemami Windows®, Mac® i Linux®/UNIX®. Z dodatkowym narzędziem Qsync można wykorzystywać serwer QNAP NAS jako bezpieczne centrum danych o dużej pojemności do synchronizowania plików — każdy plik przesłany na serwer TS-832X będzie udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, w tym komputerom stacjonarnym, laptopom i urządzeniom mobilnym. Pliki można też udostępniać grupowo poprzez synchronizację folderów udostępnionych i folderów grupowych, co znacznie poszerza możliwości współpracy i prowadzenia projektów zespołowych. Aplikacja File Station umożliwia centralne zarządzanie plikami, w tym plikami z urządzeń mobilnych i napędów optycznych. Dla wygody obsługi aplikacja File Station pozwala też podłączać dyski zdalnego serwera NAS oraz przesyłać pliki między serwerem NAS a usługami w chmurze publicznej.

Kompletna obsługa kopii zapasowych

Serwer TS-832X może funkcjonować jako niezawodne i elastyczne rozwiązanie do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych, pozwalające ograniczać koszty i zwiększać wydajność rutynowych zadań obsługi kopii zapasowych w organizacjach.

 

 

 

Migawki woluminów i jednostek LUN

Migawki blokowe to sprawdzony sposób na zapewnienie ochrony danych przed coraz poważniejszym zagrożeniem ze strony oprogramowania typu ransomware. Migawki mogą być wykonywane automatycznie według harmonogramu lub ręcznie, a następnie kopiowane na inne systemy NAS lub serwery plików w ramach całościowego rozwiązania kopii zapasowych.

 

 

 

 

Kopie zapasowe w systemach Windows i Mac

Do tworzenia i odtwarzania kopii zapasowych plików na komputerach z systemem Windows® można używać darmowego narzędzia QNAP NetBak Replicator. Na komputerach Mac® obsługiwany jest program Time Machine®. Łatwo, szybko i wygodnie.

 

 

 

Hybrid Backup Sync

Aplikacja łączy funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do systemów lokalnych, zdalnych i chmurowych w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

 

 

 

QVR Pro: zupełnie nowe rozwiązanie do monitoringu

Nowe rozwiązanie monitoringu QNAP QVR Pro umożliwia wydzielenie na serwerze TS-832X dedykowanego, niezależnego miejsca do magazynowania danych monitoringu oraz maksymalne wykorzystanie skalowalności i łatwości zarządzania z poziomu systemu QTS. Aplikacja QVR Pro upraszcza zarządzanie kamerami, przydzielanie przestrzeni dyskowej, wyświetlanie obrazu na żywo z kamer i odtwarzanie nagrań. Dostępna jest też aplikacja mobilna QVR Pro Client dająca dostęp do danych monitoringu z dowolnego miejsca, a z aplikacją QUSBCam2 możliwe jest używanie kamer internetowych USB jako kamer sieciowych ONVIF.

 • 5.000+

  kompatybilne kamery IP

 • 8

  liczba bezpłatnych kanałów kamer IP

 • 16

  maks. liczba kanałów kamer IP

 • QUSBCam2

  nagrywanie z kamer internetowych USB

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Gdy zaczyna się kończyć miejsce, potrzeby jest łatwy sposób na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Z rozwiązaniami QNAP jest kilka sposobów na rozbudowę przestrzeni dyskowej serwera NAS w miarę rozwoju firmy i wzrostu ilości danych.

 

 

 

Zwiększanie pojemności macierzy RAID

Poszczególne dyski macierzy RAID można wymieniać podczas pracy na dyski o większej pojemności, aby możliwości serwera NAS dotrzymywały kroku potrzebom biznesowym.

 

 

 

 

Migracja na nowy serwer NAS

Przenieś dyski ze starego serwera QNAP NAS do nowego modelu o większej pojemności, zachowując wszystkie dane i ustawienia konfiguracyjne.

 

 

 

 

Połączanie modułów rozszerzających

Podłącz dwa moduły rozszerzające UX-800P lub UX-500P i w prosty sposób zarządzaj rozbudową pojemności serwera NAS w Menedżerze pamięci masowej i migawek.

 

 

 

Rozszerzenie pojemności poprzez dołączenie innego serwera QNAP NAS w wirtualnej grupie JBOD

QNAP VJBOD, czyli wirtualna grupa JBOD, to sieciowa wersja konfiguracji JBOD, która umożliwia zwiększanie pojemności serwera QNAP NAS przy użyciu niewykorzystanego miejsca z innego serwera QNAP NAS. Niewykorzystaną przestrzeń na serwerze TS-832X można podłączyć na innym serwerze NAS jako dyski lokalne, a dla maksymalnie efektywnego wykorzystania przestrzeni można tworzyć wirtualne pule magazynu i woluminy do obsługi usług NAS.

Uwaga: Serwery NAS z procesorami ARM nie obsługują obecnie funkcji hosta grupy VJBOD umożliwiającej korzystanie z przestrzeni dyskowej innego serwera NAS.

Więcej aplikacji użytkowych


 

 

 

Qfiling

Aplikacja do automatyzacji organizowania plików. Pliki są precyzyjnie organizowane i archiwizowane na podstawie ustawień określonych przez użytkownika.

 

 

 

 

 

Qsirch

Zaawansowana wyszukiwarka pełnotekstowa umożliwiająca szybkie i dokładne lokalizowanie plików multimedialnych, dokumentów i wiadomości e-mail.

 

 

 

 

 

QmailAgent

Aplikacja pocztowa do centralnego zarządzania wieloma kontami e-mail, przełączania się między kontami, tworzenia kopii zapasowych wiadomości na serwerze NAS oraz utrzymywania bezpieczeństwa i poufności korespondencji i danych osobowych.

 

 

 

 

IFTTT Agent

Aplikacja umożliwiająca używanie popularnej usługi internetowej automatyzacji do łączenia serwera NAS z urządzeniami mobilnymi i aplikacjami poprzez niestandardowe aplety serwera NAS.

 

 

 

 

 

Browser Station

Rozwiązanie umożliwiające zdalny dostęp do lokalnych zasobów sieci LAN poprzez przeglądarki internetowe hostowane na serwerze NAS, które pozwala zrezygnować ze skomplikowanego konfigurowania dostępu VPN.

 

 

 

 

QIoT Suite Lite

Aplikacja wykorzystująca bezpieczeństwo i dużą pojemność serwera QNAP NAS w ramach rozwiązania IoT w chmurze prywatnej. Wystarczą trzy kroki, aby szybko wdrożyć własną aplikację IoT.

 
Procesor Czterordzeniowy procesor AnnapurnaLabs Alpine AL-324 1,7 GHz w architekturze ARM® Cortex-A57 (64-bitowy)
Pamięć systemowa 2GB DDR4 2400 (1 x 2 GB)
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB (1 x 16 GB)
Gniazdo pamięci 1 gniazdo SODIMM
Pamięć flash 512 MB pamięci flash NAND
Wnęka dysków 8 dysków twardych lub SSD 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s z możliwością wymiany podczas pracy
Port 10 Gigabit sieci Ethernet 2 x 10GbE SFP+
Port Gigabit sieci Ethernet 2 x Gigabit RJ45
Port USB 3 x USB 3.0 (przód: 1, tył: 2)
Gniazdo PCIe Gniazdo 1: Gen2 x1 (na kartę sieciową Wi-Fi)
Gniazdo 2: Gen2 x2
Dźwięk 1 głośnik wbudowany, 1 wyjście liniowe jack 3,5 mm
Uwaga: Nie można jednocześnie używać głośników i wyjścia liniowego jack.
Wskaźniki LED Status/Zasilanie, LAN, USB, dyski 1-8
Przyciski Zasilanie, reset, szybkie kopiowanie USB
Ostrzeżenie systemowe Brzęczyk
Format Desktop
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 188,2 x 329,3 x 279,6 mm
7,41 x 12,96 x 11,01 cala
Waga Masa netto: 6,52 kg (14,37 funta)
Wentylator System: 2 wentylatory inteligentne 12 cm (12 V DC)
Procesor: 1 wentylator 6 cm
Zasilacz 250 W, 100-240 V AC, 50/60 Hz, 3,5 A
Temperatura robocza i wilgotność względna 0-40°C (32-104°F), wilgotność względna 5-95% bez kondensacji, temperatura mokrego termometru: 27°C (80,6°F)
Gniazdo bezpieczeństwa Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington


Gwarancja: Producenta (24m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci