• WePresent WiPG-1600W (promo)

Symbol: WIPG-1600W
2304.71
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 20
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 880394394

Zostaw telefon

Podobnie jak wszystkie modele wePresent, WiPG-1600W oferuje kompatybilność z wieloma platformami sprzętowymi pozwalając komputerom z Windows, MacOS i urządzeniom mobilnym Android czy iOS na wyświetlanie treści i interakcję. Pozwala również na współdzielenie treści video i audio z urządzeń iOS, używając natywnego protokołu Apple AirPlay.

Ludzie i pomysły - połączeni
WiPG-1600W to wszystkie możliwości WiPG-1000P plus kilka zauważalnych i ciekawych funkcjonalności. Annotacje na ekranie i wirtualna tablica interaktywna pozwalają prelegentowi na oznaczanie ważnych treści czy wymianę pomysłów podczas prezentacji. Z użyciem dowolnej myszy USB podłączonej do wePresent możliwa jest nie tylko annotacja ale również dostęp do funkcji moderacyjnych bez konieczności posiadania ekranu dotykowego.

Szybkie połączenie dla gości
Szeroka gama możliwości podłączenia się do WiPG-1600W powoduje, że sprawdzi się w praktycznie każdym środowisku. Używając pendrive USB podłączonego bezpośrednio do urządzenia można wyświetlać prezentacje, dokumenty czy multimedia bez konieczności użycia komputera czy urządzenia mobilnego. Goście mogą prezentować albo uruchamiając oprogramowanie MirrorOp z pendrive USB bądź też pobrać to oprogramowanie przez przeglądarkę WWW bezpośrednio z wePresent. Występuje ono w dwóch wersjach - portable (bez konieczności instalacji) oraz pełnej, do zainstalowania na PC lub Mac.

Angażowanie słuchaczy
Wykorzystując funkcję webslides prezentujący utrzymują zainteresowanie audytorium współdzielonymi treściami - każda osoba na widowni może widzieć wyświetlany obraz wraz z annotacjami na własnym urządzeniu, wszystko w czasie rzeczywistym.
Wyświetlanie 1 do wielu umożliwia na jednoczesną dystrybucję treści na kilka urządzeń wePresent w sieci - idealne rozwiązanie do większych sal konferencyjnych.
WiPG-1600W to prezentacje na wyższym, w pełni interaktywnym poziomie.Wspierane systemy operacyjne Windows 7,8,10 (oprócz Windows RT)
Mac OSX 10.9+
Android 4.1+
iOS 9+
Wyjścia video 1 x HDMI
1 x VGA
Wyświetlanie do 30 fps
Rozdzielczość wyjściowa do 1080p
Liczba podłączonych użytkowników do 64
Jednoczesne wyświetlanie do 4 użytkowników (podział ekranu na 4 równe części)
Wyjścia audio HDMI
analogowe (mini-jack 3.5mm)
Bezpieczeństwo WLAN WPA
WPA2-PSK
WPA2-Enterprise
Częstotliwość WLAN do wyboru: 2.4G (b/g/n) lub 5G (a/n)
Zasięg do 30m
Złącza VGA
HDMI
RJ-45
USB 2.0 (x3)
Przycisk Reset
Mini-jack (audio)
Zasilanie PoE (4.4W)
Zasilacz zewnętrzny (DC 5V 2.6A)

Specyfikacja WiPG-1600W [Pobierz]

Porównanie modeli wePresent [Zobacz]Gwarancja: 36 miesięcy (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci