• Kategorie
  • Parametry
  • Zasilacze sieciowe i PoE

Informacje dodatkowe: Injector PoE pozwala na roszerzenie funkcjonalności kabla RJ45 do przesyłu również energi razem z danymi. Jest to idealne rozwiązanie dla kamer...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 7 szt.
Waga 0.15 kg.
9.92
Opis ogólny: Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 15V 0.8A z uziemieniem
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 9 szt.
Waga 0.15 kg.
42.94
Opis ogólny: Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 1A z uziemieniem
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
65.37
Informacje dodatkowe: Dimensions : 91.8 x 59.9 x 33 mm Weight : 158.5 g (5.59 oz) Output Voltage : 48VDC @0.5A LAN Activity Indicator : No Gigabit LAN Port : Yes Rem...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
79.34
Informacje dodatkowe: - Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD)i w standardzie IEEE 802.3a - Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów - Automatyczne okre...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 6 szt.
Waga 0.15 kg.
85.79
Informacje dodatkowe: Multi-Mode Fiber Connector Type: (2) LC TX Wavelength: 850 nm RX Wavelength: 850 nm Data Rate: 1.25 Gbps SFP Cable Distance: 550 m Opis ogólny:...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg.
101.98
Informacje dodatkowe: Prędkość Ethernet: 10/100/1000 Mbps Gigabit Half/Full Duplex Standard PoE: IEEE802.3at Wejście: RJ45 (prąd + dane) Wyjście: RJ45 (dane) + wyjśc...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
103.06
Informacje dodatkowe: 1 wejściowy port zasilania 48VDC (TL-POE200A) 1 wyjściowy port zasilania 12/9/5VDC (TL-POE200B) Opis ogólny: Zestaw adapterów Tp-Link TL-POE200 PoE
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg.
104.97
Informacje dodatkowe: Zgodność ze standardami 802.3at PoE+ i 802.3af PoE Nie ma konieczności przeprowadzania konfiguracji Obsługuje wszystkie urządzenia PoE (np. kam...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 5 szt.
Waga 0.15 kg.
124.98
Informacje dodatkowe: Obsługiwane standardy: IEEE 802.3af (Power over Ethernet) IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) Parametry techn...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
138.30
Informacje dodatkowe: Zgodność ze standardem IEEE 802.3at (PoE+) Moc wyjściowa do 30W Obsługa połączenia na odległość do 100m Współpraca z urządzeniami standardu IEE...
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.15 kg.
150.46
Informacje dodatkowe: Wewnętrzny zasilacz Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę Obsługiwane standardy: IEEE 802.3af (Power over Ethernet) IEEE 802.3at (Hi...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
156.32